Vedoucí a praktikanti našich příměstských táborů

Monika Příborská

Ahoj! 

Jmenuji se Monča a je mi 20 let. Minulý rok jsem odmaturovala na osmiletém gymnáziu Olomouc – Hejčín a nyní studuji na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí vedoucí na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2020 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společné týdny co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.


Eva Havlová

Ahoj,já jsem Evča. Je mi 15 let. Baví mě kreslení,čtení,vaření,cvičení,ale nejvíce tančení. Od 9 let se věnuji tanci - street dance (pouliční tanec),kterému se věnuji do dnes a moc mě to baví a naplňuje. Mám moc ráda zvířata. Na tábory jsem jako malá chodila,takže přibližně vím,co by děti mohlo bavit. Řekla bych o sobě,že jsem kreativní a vždy přijdu s nějakým nápadem. Těším se na vás a snad si to společně užijeme a snad vás bude program bavit :)


Lucie Havlová

Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím sedmým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)


Andrea Pěchová

Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!


Nikča Fochrová

Ahoj, jmenuji se Nikča. Je mi 18 let a studuji na Církevním gymnázium Německého řádu v Olomouci. Ve volném čase se věnuji modernímu tanci a poledance. Také vedu taneční kroužek pro malé i velké baletky. Příměstských táborů jsem se zúčastnila i minulé roky už se moc těším na ty letošní.


Denisa Obrtelová

Ahoj táborní nadšenci! 


Jmenuji se Denisa, je mi 22 let a v současné době studuji na UP v Olomouci. Už jako malá jsem věděla, že letní campy jsou přesně pro mne, a proto jsem pravidelně jezdila na pobytové tábory, na které jsem od 17 let začala jezdit na pozici praktikantky a následně i jako vedoucí, abych si vyzkoušela, jaké to je z druhé strany. Práce s dětmi mne naplňuje odjakživa a díky svým zážitkům a zkušenostem jsem se rozhodla předávat radost z letních táborů dalším generacím. Mám zkušenost s mladšími i staršími dětmi a vždy se snažím udělat program tak, aby zaujal co nejvíce dětí a každý si tak přišel na své. Pokud si vyberete některý z táborů pod mým vedením, zaručuji vám, že o zábavu, kolektivní sporty, nové zážitky a hromadu smíchu nouzi mít nebudete. 


Uvidíme se v létě, těším se na vás!


Michaela Ševčíková

Zdravím malé táborníky i všechny rodiče!


Jmenuji se Míša a společně se potkáme na několika letních turnusech. Je mi 20 let a studuji na PřF Univerzity Palackého tady v Olomouci. Ale nebojte, neležím jen v knihách. Ráda sportuji, tvořím, zpívám a nebo taky výletím.

Tábory jsou nedílnou součástí mého života. Už od malička plnily týdny mého prázdninového kalendáře - nejprve jako účastnici, v posledních letech také jako vedoucí. Táborové hry mám zaryté pod kůží, ale jistě dojde nejen na ně.

Já doufám, že si prázdninové tematické dny užijeme, a že už se těšíte. Já se totiž těším moc.

 

Naviděnou v červenci a v srpnu. 


Sabina Spáčilová

Text o sobě připravuji.


Barbora Smyčková

Text o sobě připravuji.


Sabina Spáčilová


Anna Koudelková

Ahoj, jmenuji se Anna Koudelková, je mi 17 let a studuji na osmiletém gymnáziu Olomouc - Hejčín. Od malička jsem se věnovala tanci, který mě stále baví. Ve svém volném čase ráda sportuji nebo vytvářím něco kreativního. Minulý rok jsem se poprvé zúčastnila příměstských táborů a práce s dětmi se mi líbila. Už se moc těším na letošní tábory.


Monika Svobodová

Ahojky, jmenuji se Monča a letošním rokem jsem odmaturovala na Slovanském gymnáziu v Olomouci, dále bude moje cesta pokračovat na vysoké škole.

Na příměstských táborech Olmík budu letos třetím rokem. Ráda cestuji, hraji na klavír, podnikám s dětmi různé aktivity a mnoho dalších. K dětem mám velmi dobrý vztah hlavně především díky mému mladšímu bratrovi, kterému je 8 let. Když byl menší, tak jsem si s ním často hrála, vymýšlela hry, výlety a snažila se mu splnit co si přál. Nyní se tohle snažím splnit všem dětem, které mi přijdou do rukou, protože na světě je nejhezčí dětská radost a spokojenost. 


Moc se na vás těším! :


Diana Tomanová

Text o sobě připravuji.


Tereza Suchá

Text pripravuji.


Marie Hafurova

Ahoj táborníci!

Jmenuji se Marie, nikdo mi ale neřekne jinak než Mája. Letos jsem oslavila dvacáté narozeniny a současně úspěšně odmaturovala na Slovanském gymnáziu.

Na táborech Olmík působím letos poprvé, nejsem však žádný táborový začátečník. Dříve jsem vedla různé příměstské tábory po celé Olomouci. Moji lásku k dětem stále procvičují i moji mladší sourozenci Klárka,Bája a Péťa. Když mám chvilku čas, ráda jezdím na kole, věnuji se geocachingu, objevuji tajemná zákoutí naši vlasti a hlavně maluji, kreslím a tvořím ze všeho, co najdu.

Moc se na Vás těším a doufám, že si společně užijeme kopec zábavy a vytvoříme si hromadu vzpomínek ☺️


Hedvika Holánková

Ahooj!

Jmenuji se Hedvika je mi 23 let a studuji na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Ve volném čase ráda sportuji, jezdím na výlety, cestuji do zahraničí, trávím čas s rodinou a přáteli a hlavně si užívám spoustu zábavy! Jako malá jsem na příměstské tábory chodila každé léto a naučila se hodně her, takže se nemusís bát, že by se mnou byla nuda.

Už se na vás všechny moc těším a doufám, že si spolu užijeme kopec srandy!Juliana Synková

Ahoj! Jmenuji se Juliana a je mi 21 let. Studuju Pedagogickou fakultu v Brně a k dětem mám velmi blízko, a to ať už právě díky oboru, který studuju, ale také hravou duší, neustálým úsměvem na tváři a velkou fantazií. Ve volném čase se věnuji hudbě - ráda zpívám, hraju na klavír a na kytaru. Od malička jsem jezdila na skautské tábory a dodnes si vzpomínám, že to byly nejlépe strávené prázdninové dny. Ráda bych proto i nové generaci dětí dopřála tyto krásné vzpomínky a smysluplně a radostně strávený prázdninový čas.

Budu se na vás moc těšit!


Adéla Petříková

Zdravím,

jmenuji se Adéla Petříková a je mi 19 let. Letos jsem úspěšně odmaturovala na pedagogické škole v Přerově na oboru pedagogické lyceum. A v září nastupuji na Univerzitu Palackého na Pedagogickou fakultu. Ve volném čase se ráda věnuji jízdě na kole, běhání a také od pěti let synchronizovanému plavání a od roku 2016 trénuji malé nadějné akvabelky. Na dětských táborech budu letos působit čtvrtým rokem.

Budu se na vás všechny moc těšit!


Markéta Berková

Ahoj,

jmenuji se Maki a je mi 19 let. Letos jsem odmaturovala na Slovanském gymnáziu a po prázdninách budu pokračovat na přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Svůj volný čas ráda trávím s rodinou, přáteli nebo dobrou knihou. Mým největším zájmem je požární sport, ve kterém už pátým rokem trénuji malé hasiče. Díky mým zkušenostem z letních táborů, soustředění a z letních škol mám v rukávu schovanou spoustu her, které věřím, že si společně užijeme. Těším se na vás :


Sára Alföldy

Jmenuji se Sára, jsem studentka střední pedagogické školy v Přerově a v práci s dětmi rozhodně nejsem začátečník. Mám za sebou desítky dětských táborů z pozice praktikanta/vedoucího, ale dříve samozřejmě i dítěte. Ve volném času hraju na kytaru, nebo zajdu fandit olomouckém hokeji.


Tina Rozsypalová

Ahoj,

já jsem Tina, je mi 21 let a studuji v Olomouci na pedagogické fakultě Sociální pedagogiku. Ve volném čase ráda tvořím, trávím čas v přírodě a také s dětmi. S těmi nejsem žádný začátečník, od svých 15 let působím jako vychovatelka v dětské skupině, a taktéž poskytuji hlídání. Ráda s dětmi trávím čas, kdy jim mohu rozšířit obzory, vnímat radost z jejich nového poznání, a taktéž si s nimi užít spoustu zábavy.


Na všechny se moc těším a doufám, že si společně užijeme spoust legrace.


Tereza Vojtíšková

Hezký den přeju!

Mé jméno je Tereza a aktuálně by mi u něj mohla svítit číslovka 23.

Čas strávený s človíčky, jejichž věk ještě nepřesáhl dvacet let, mě nějakým způsobem naplňuje a obohacuje. Takže kromě toho, že pravidelně jezdím na pobytové tábory a pomáhám s realizací jednodenních akcí ve spolupráci s domem dětí a mládeže, jsem se dala na studium, které je v režii Pedagogické fakulty v Olomouci. Tam a na různých praxích se snažím stát speciálním pedagogem, který snad jednou bude podporovat ty, kteří se sami nedokážou dostat na stejnou startovní čáru, na kterou chceme všichni. Ale hlavně - jsem pořád tak trochu dítě a furt mě baví si hrát!

Když mám chvíli volna, ráda do ruky vezmu knížku, zajdu si zaplavat, navštívím divadlo, zkouším trošku fotit nebo se třeba projdu někde mezi stromy a kopci.

V létě ahoj!


Eliška Malá

Ahoj!

Jmenuji se Eliška, je mi 21 let a studuji logopedii na Masarykově univerzitě v Brně. Ve svém volném čase ráda čtu, chodím do přírody, a cestuji. Jsem hrdý skaut a práce s dětmi je mi velmi blízká a naplňuje mě, a do budoucna se chci dětem věnovat i profesně. Na letních táborech jsem si vytvořila mnoho krásných vzpomínek ať už jako táborník nebo jako vedoucí, a proto doufám, že budu součástí dalších skvělýc zážitků i toto léto.

Moc se těším na léto plné zábavy, pohybu a kreativity s trouchou toho kouzla.


Tereza Kopečková

Informace připravuji.


Jana Hroncová

Ahoooj!


jsem Janča a je mi 20. Tady v Olomouci studuji žurnalistiku, ale jinak jsem z Vysočiny. Už jako malý špunt jsem trávila své léto na táborech. Postupem času jsme se vypracovala z poctivého táborníka, který umí morseovku i pozpátku, až k vedoucímu. A u toho jsem i zůstala. Už pět let je náplní mého léta kupa zábavy i her, a úsměv na tváříc nejen dětí, ale i vedoucích. Na táborech je nejdůležitější, aby si to všichni užili na maximum a odjížděli domů se vzpomínkami, na které nikdy nezapomenou. Já to tak mám a věřím, že v létě přibudou nejen mně, ale i všem účastníkům další nezapomenutelné zážitky. Simona Zlámalová

Ahoj, moje jméno je Simča. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Přerově a momentálně studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika v Ostravě.

Práce s dětmi je mi velmi blízká, mám zkušenosti jako vychovatelka a asistentka pedagoga na základní škole, takže pro vás mám spoustu činností a her, které se vám určitě budou líbit. Baví mě focení, různé tvoření a malování, lyžování a ráda trávím čas v přírodě, třeba u vody na rybách

Budu se na vás moc těšit a doufám, že si užijeme spoustu zábavy!


Martina Hošková

Ahoj,

Jmenuji se Martina, je mi 23 let, mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Přerově a nyní studuji Pedagogickou fakultu v Olomouci. Mezi mé koníčky patří především sport a cestování. Pokud mi počasí ve volném čase nepřeje, ráda si zahraji s rodinou nebo kamarády společenské hry.

Tábory jsou pro mě krásnou vzpomínkou z dětství, kdy jsem poznala mnoho skvělých kamarádů a zážitků. Mám v zásobě spoustu skvělých činností a her, díky kterým si tohle léto spolu užijeme naplno. Budu se na vás všechny moc těšit! 


Lucie Dostálová

Ahoj! 

Jmenuji se Lucie, je mi 19 let. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Odrách. V rámci studia jsem každoročně absolvovala pedagogickou praxi v mateřské škole a také ve školní družině. Dá se říci, že od malička jsem v přímém kontaktu s dětmi, tudíž k nim mám velmi blízko a velice ráda s nimi pracuji a trávím čas.

Od malička jsem jezdila na tábory a dodnes vzpomínám, že to byly ty nejlepší strávené prázdninové dny. Chtěla bych proto i nové generaci dětí dopřát tyto krásné vzpomínky.

Moc se na Vás těším a doufám, že si to společně užijeme