olmik

Monika Příborská

Ahoj! 

Jmenuji se Monča a je mi 20 let. Minulý rok jsem odmaturovala na osmiletém gymnáziu Olomouc – Hejčín a nyní studuji na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí vedoucí na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2020 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společné týdny co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.

olmik

Eva Havlová

Ahoj,já jsem Evča. Je mi 15 let. Baví mě kreslení,čtení,vaření,cvičení,ale nejvíce tančení. Od 9 let se věnuji tanci - street dance (pouliční tanec),kterému se věnuji do dnes a moc mě to baví a naplňuje. Mám moc ráda zvířata. Na tábory jsem jako malá chodila,takže přibližně vím,co by děti mohlo bavit. Řekla bych o sobě,že jsem kreativní a vždy přijdu s nějakým nápadem. Těším se na vás a snad si to společně užijeme a snad vás bude program bavit :)

olmik

Lucie Havlová

Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím sedmým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)

olmik

Andrea Pěchová

Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!

olmik

Nikča Fochrová

Ahoj, jmenuji se Nikča. Je mi 18 let a studuji na Církevním gymnázium Německého řádu v Olomouci. Ve volném čase se věnuji modernímu tanci a poledance. Také vedu taneční kroužek pro malé i velké baletky. Příměstských táborů jsem se zúčastnila i minulé roky už se moc těším na ty letošní.

olmik

Denisa Obrtelová

Ahoj táborní nadšenci! 


Jmenuji se Denisa, je mi 22 let a v současné době studuji na UP v Olomouci. Už jako malá jsem věděla, že letní campy jsou přesně pro mne, a proto jsem pravidelně jezdila na pobytové tábory, na které jsem od 17 let začala jezdit na pozici praktikantky a následně i jako vedoucí, abych si vyzkoušela, jaké to je z druhé strany. Práce s dětmi mne naplňuje odjakživa a díky svým zážitkům a zkušenostem jsem se rozhodla předávat radost z letních táborů dalším generacím. Mám zkušenost s mladšími i staršími dětmi a vždy se snažím udělat program tak, aby zaujal co nejvíce dětí a každý si tak přišel na své. Pokud si vyberete některý z táborů pod mým vedením, zaručuji vám, že o zábavu, kolektivní sporty, nové zážitky a hromadu smíchu nouzi mít nebudete. 


Uvidíme se v létě, těším se na vás!

olmik

Michaela Ševčíková

Zdravím malé táborníky i všechny rodiče!


Jmenuji se Míša a společně se potkáme na několika letních turnusech. Je mi 20 let a studuji na PřF Univerzity Palackého tady v Olomouci. Ale nebojte, neležím jen v knihách. Ráda sportuji, tvořím, zpívám a nebo taky výletím.

Tábory jsou nedílnou součástí mého života. Už od malička plnily týdny mého prázdninového kalendáře - nejprve jako účastnici, v posledních letech také jako vedoucí. Táborové hry mám zaryté pod kůží, ale jistě dojde nejen na ně.

Já doufám, že si prázdninové tematické dny užijeme, a že už se těšíte. Já se totiž těším moc.

 

Naviděnou v červenci a v srpnu. 

olmik

Sabina Spáčilová

Text o sobě připravuji.

olmik

Barbora Smyčková

Text o sobě připravuji.

olmik

Sabina Spáčilová

olmik

Anna Koudelková

Ahoj, jmenuji se Anna Koudelková, je mi 17 let a studuji na osmiletém gymnáziu Olomouc - Hejčín. Od malička jsem se věnovala tanci, který mě stále baví. Ve svém volném čase ráda sportuji nebo vytvářím něco kreativního. Minulý rok jsem se poprvé zúčastnila příměstských táborů a práce s dětmi se mi líbila. Už se moc těším na letošní tábory.

olmik

Monika Svobodová

Ahojky, jmenuji se Monča a letošním rokem jsem odmaturovala na Slovanském gymnáziu v Olomouci, dále bude moje cesta pokračovat na vysoké škole.

Na příměstských táborech Olmík budu letos třetím rokem. Ráda cestuji, hraji na klavír, podnikám s dětmi různé aktivity a mnoho dalších. K dětem mám velmi dobrý vztah hlavně především díky mému mladšímu bratrovi, kterému je 8 let. Když byl menší, tak jsem si s ním často hrála, vymýšlela hry, výlety a snažila se mu splnit co si přál. Nyní se tohle snažím splnit všem dětem, které mi přijdou do rukou, protože na světě je nejhezčí dětská radost a spokojenost. 


Moc se na vás těším! :

olmik

Diana Tomanová

Text o sobě připravuji.

olmik

Tereza Suchá

Text pripravuji.

olmik

Marie Hafurova

Ahoj táborníci!

Jmenuji se Marie, nikdo mi ale neřekne jinak než Mája. Letos jsem oslavila dvacáté narozeniny a současně úspěšně odmaturovala na Slovanském gymnáziu.

Na táborech Olmík působím letos poprvé, nejsem však žádný táborový začátečník. Dříve jsem vedla různé příměstské tábory po celé Olomouci. Moji lásku k dětem stále procvičují i moji mladší sourozenci Klárka,Bája a Péťa. Když mám chvilku čas, ráda jezdím na kole, věnuji se geocachingu, objevuji tajemná zákoutí naši vlasti a hlavně maluji, kreslím a tvořím ze všeho, co najdu.

Moc se na Vás těším a doufám, že si společně užijeme kopec zábavy a vytvoříme si hromadu vzpomínek ☺️

olmik

Hedvika Holánková

Ahooj!

Jmenuji se Hedvika je mi 23 let a studuji na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Ve volném čase ráda sportuji, jezdím na výlety, cestuji do zahraničí, trávím čas s rodinou a přáteli a hlavně si užívám spoustu zábavy! Jako malá jsem na příměstské tábory chodila každé léto a naučila se hodně her, takže se nemusís bát, že by se mnou byla nuda.

Už se na vás všechny moc těším a doufám, že si spolu užijeme kopec srandy!


olmik

Juliana Synková

Ahoj! Jmenuji se Juliana a je mi 21 let. Studuju Pedagogickou fakultu v Brně a k dětem mám velmi blízko, a to ať už právě díky oboru, který studuju, ale také hravou duší, neustálým úsměvem na tváři a velkou fantazií. Ve volném čase se věnuji hudbě - ráda zpívám, hraju na klavír a na kytaru. Od malička jsem jezdila na skautské tábory a dodnes si vzpomínám, že to byly nejlépe strávené prázdninové dny. Ráda bych proto i nové generaci dětí dopřála tyto krásné vzpomínky a smysluplně a radostně strávený prázdninový čas.

Budu se na vás moc těšit!

olmik

Adéla Petříková

Zdravím,

jmenuji se Adéla Petříková a je mi 19 let. Letos jsem úspěšně odmaturovala na pedagogické škole v Přerově na oboru pedagogické lyceum. A v září nastupuji na Univerzitu Palackého na Pedagogickou fakultu. Ve volném čase se ráda věnuji jízdě na kole, běhání a také od pěti let synchronizovanému plavání a od roku 2016 trénuji malé nadějné akvabelky. Na dětských táborech budu letos působit čtvrtým rokem.

Budu se na vás všechny moc těšit!

olmik

Markéta Berková

Ahoj,

jmenuji se Maki a je mi 19 let. Letos jsem odmaturovala na Slovanském gymnáziu a po prázdninách budu pokračovat na přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Svůj volný čas ráda trávím s rodinou, přáteli nebo dobrou knihou. Mým největším zájmem je požární sport, ve kterém už pátým rokem trénuji malé hasiče. Díky mým zkušenostem z letních táborů, soustředění a z letních škol mám v rukávu schovanou spoustu her, které věřím, že si společně užijeme. Těším se na vás :

olmik

Sára Alföldy

Jmenuji se Sára, jsem studentka střední pedagogické školy v Přerově a v práci s dětmi rozhodně nejsem začátečník. Mám za sebou desítky dětských táborů z pozice praktikanta/vedoucího, ale dříve samozřejmě i dítěte. Ve volném času hraju na kytaru, nebo zajdu fandit olomouckém hokeji.

olmik

Tina Rozsypalová

Ahoj,

já jsem Tina, je mi 21 let a studuji v Olomouci na pedagogické fakultě Sociální pedagogiku. Ve volném čase ráda tvořím, trávím čas v přírodě a také s dětmi. S těmi nejsem žádný začátečník, od svých 15 let působím jako vychovatelka v dětské skupině, a taktéž poskytuji hlídání. Ráda s dětmi trávím čas, kdy jim mohu rozšířit obzory, vnímat radost z jejich nového poznání, a taktéž si s nimi užít spoustu zábavy.


Na všechny se moc těším a doufám, že si společně užijeme spoust legrace.

olmik

Tereza Vojtíšková

Hezký den přeju!

Mé jméno je Tereza a aktuálně by mi u něj mohla svítit číslovka 23.

Čas strávený s človíčky, jejichž věk ještě nepřesáhl dvacet let, mě nějakým způsobem naplňuje a obohacuje. Takže kromě toho, že pravidelně jezdím na pobytové tábory a pomáhám s realizací jednodenních akcí ve spolupráci s domem dětí a mládeže, jsem se dala na studium, které je v režii Pedagogické fakulty v Olomouci. Tam a na různých praxích se snažím stát speciálním pedagogem, který snad jednou bude podporovat ty, kteří se sami nedokážou dostat na stejnou startovní čáru, na kterou chceme všichni. Ale hlavně - jsem pořád tak trochu dítě a furt mě baví si hrát!

Když mám chvíli volna, ráda do ruky vezmu knížku, zajdu si zaplavat, navštívím divadlo, zkouším trošku fotit nebo se třeba projdu někde mezi stromy a kopci.

V létě ahoj!

olmik

Eliška Malá

Ahoj!

Jmenuji se Eliška, je mi 21 let a studuji logopedii na Masarykově univerzitě v Brně. Ve svém volném čase ráda čtu, chodím do přírody, a cestuji. Jsem hrdý skaut a práce s dětmi je mi velmi blízká a naplňuje mě, a do budoucna se chci dětem věnovat i profesně. Na letních táborech jsem si vytvořila mnoho krásných vzpomínek ať už jako táborník nebo jako vedoucí, a proto doufám, že budu součástí dalších skvělýc zážitků i toto léto.

Moc se těším na léto plné zábavy, pohybu a kreativity s trouchou toho kouzla.

olmik

Tereza Kopečková

Informace připravuji.

olmik

Jana Hroncová

Ahoooj!


jsem Janča a je mi 20. Tady v Olomouci studuji žurnalistiku, ale jinak jsem z Vysočiny. Už jako malý špunt jsem trávila své léto na táborech. Postupem času jsme se vypracovala z poctivého táborníka, který umí morseovku i pozpátku, až k vedoucímu. A u toho jsem i zůstala. Už pět let je náplní mého léta kupa zábavy i her, a úsměv na tváříc nejen dětí, ale i vedoucích. Na táborech je nejdůležitější, aby si to všichni užili na maximum a odjížděli domů se vzpomínkami, na které nikdy nezapomenou. Já to tak mám a věřím, že v létě přibudou nejen mně, ale i všem účastníkům další nezapomenutelné zážitky. 


olmik

Simona Zlámalová

Ahoj, moje jméno je Simča. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Přerově a momentálně studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika v Ostravě.

Práce s dětmi je mi velmi blízká, mám zkušenosti jako vychovatelka a asistentka pedagoga na základní škole, takže pro vás mám spoustu činností a her, které se vám určitě budou líbit. Baví mě focení, různé tvoření a malování, lyžování a ráda trávím čas v přírodě, třeba u vody na rybách

Budu se na vás moc těšit a doufám, že si užijeme spoustu zábavy!

olmik

Martina Hošková

Ahoj,

Jmenuji se Martina, je mi 23 let, mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Přerově a nyní studuji Pedagogickou fakultu v Olomouci. Mezi mé koníčky patří především sport a cestování. Pokud mi počasí ve volném čase nepřeje, ráda si zahraji s rodinou nebo kamarády společenské hry.

Tábory jsou pro mě krásnou vzpomínkou z dětství, kdy jsem poznala mnoho skvělých kamarádů a zážitků. Mám v zásobě spoustu skvělých činností a her, díky kterým si tohle léto spolu užijeme naplno. Budu se na vás všechny moc těšit! 

olmik

Lucie Dostálová

Ahoj! 

Jmenuji se Lucie, je mi 19 let. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Odrách. V rámci studia jsem každoročně absolvovala pedagogickou praxi v mateřské škole a také ve školní družině. Dá se říci, že od malička jsem v přímém kontaktu s dětmi, tudíž k nim mám velmi blízko a velice ráda s nimi pracuji a trávím čas.

Od malička jsem jezdila na tábory a dodnes vzpomínám, že to byly ty nejlepší strávené prázdninové dny. Chtěla bych proto i nové generaci dětí dopřát tyto krásné vzpomínky.

Moc se na Vás těším a doufám, že si to společně užijeme


olmik

Aneta Fantulová

Ahoj,

Jmenuji se Anetka a studuji střední hotelovou školu. Ve svých šestnácti letech jsem se začala věnovat fitness a zdravému životnímu stylu, proto ráda zkouším nové recepty na různé mňamky. Od malička miluji cestování a díky tomu, jsem poznala různá místa v Evropě a krásná zákoutí v naší republice. Jsem pro každou srandu a kreativní myšlení mi taky nechybí. Vždycky, když jsem přijela jako malá z tábora, byla jsem plná dojmů, zážitků a radosti. Proto pevně doufám, že vaše děti budou chodit domů se stejnýmipocity. Moc se na vás těším a vím, že si to spolu náramně užijeme.

olmik

Markéta Tinková

Ahoj,

jmenuji se Markéta a studuji tady v Olomouci Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Ve volném čase ráda hraju na klavír, zpívám, nebo tančím ve folklórním souboru. Věnuji se také doučování, kde vždy hledám způsoby, jak dětem učení zpříjemnit. Práce s dětmi mě velmi naplňuje a proto se jí chci věnovat i profesně. Mám v zásobě spoustu her a aktivit, takže o zábavu bude postaráno.

Moc se na Vás těším a věřím, že si tábo společně moc užijeme!

olmik

Adéla Gartnerová

informace o sobě připravuji.