Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!Ahoj, jmenuji se Nikča. Je mi 17 let a studuji na Církevním gymnázium Německého řádu v Olomouci. Ve volném čase se věnuji modernímu tanci a poledance. Také vedu taneční kroužek pro malé baletky. Příměstských táborů jsem se zúčastnila i minulý rok a už se moc těším na ty letošní.Ahoj táborní nadšenci! 


Jmenuji se Denisa, je mi 22 let a v současné době studuji na UP v Olomouci. Už jako malá jsem věděla, že letní campy jsou přesně pro mne, a proto jsem pravidelně jezdila na pobytové tábory, na které jsem od 17 let začala jezdit na pozici praktikantky a následně i jako vedoucí, abych si vyzkoušela, jaké to je z druhé strany. Práce s dětmi mne naplňuje odjakživa a díky svým zážitkům a zkušenostem jsem se rozhodla předávat radost z letních táborů dalším generacím. Mám zkušenost s mladšími i staršími dětmi a vždy se snažím udělat program tak, aby zaujal co nejvíce dětí a každý si tak přišel na své. Pokud si vyberete některý z táborů pod mým vedením, zaručuji vám, že o zábavu, kolektivní sporty, nové zážitky a hromadu smíchu nouzi mít nebudete. 


Uvidíme se v létě, těším se na vás!Zdravím malé táborníky i všechny rodiče!


Jmenuji se Míša a společně se potkáme na několika letních turnusech. Je mi 20 let a studuji na PřF Univerzity Palackého tady v Olomouci. Ale nebojte, neležím jen v knihách. Ráda sportuji, tvořím, zpívám a nebo taky výletím.

Tábory jsou nedílnou součástí mého života. Už od malička plnily týdny mého prázdninového kalendáře - nejprve jako účastnici, v posledních letech také jako vedoucí. Táborové hry mám zaryté pod kůží, ale jistě dojde nejen na ně.

Já doufám, že si prázdninové tematické dny užijeme, a že už se těšíte. Já se totiž těším moc.

 

Naviděnou v červenci a v srpnu. 

Ahoj, jmenuji se Anna Koudelková, je mi 17 let a studuji na osmiletém gymnáziu Olomouc - Hejčín. Od malička jsem se věnovala tanci, který mě stále baví. Ve svém volném čase ráda sportuji nebo vytvářím něco kreativního. Minulý rok jsem se poprvé zúčastnila příměstských táborů a práce s dětmi se mi líbila. Už se moc těším na letošní tábory.Ahojky, jmenuji se Monča a letošním rokem jsem odmaturovala na Slovanském gymnáziu v Olomouci, dále bude moje cesta pokračovat na vysoké škole.

Na příměstských táborech Olmík budu letos třetím rokem. Ráda cestuji, hraji na klavír, podnikám s dětmi různé aktivity a mnoho dalších. K dětem mám velmi dobrý vztah hlavně především díky mému mladšímu bratrovi, kterému je 8 let. Když byl menší, tak jsem si s ním často hrála, vymýšlela hry, výlety a snažila se mu splnit co si přál. Nyní se tohle snažím splnit všem dětem, které mi přijdou do rukou, protože na světě je nejhezčí dětská radost a spokojenost. 


Moc se na vás těším! :Ahoj táborníci!

Jmenuji se Marie, nikdo mi ale neřekne jinak než Mája. Letos jsem oslavila dvacáté narozeniny a současně úspěšně odmaturovala na Slovanském gymnáziu.

Na táborech Olmík působím letos poprvé, nejsem však žádný táborový začátečník. Dříve jsem vedla různé příměstské tábory po celé Olomouci. Moji lásku k dětem stále procvičují i moji mladší sourozenci Klárka,Bája a Péťa. Když mám chvilku čas, ráda jezdím na kole, věnuji se geocachingu, objevuji tajemná zákoutí naši vlasti a hlavně maluji, kreslím a tvořím ze všeho, co najdu.

Moc se na Vás těším a doufám, že si společně užijeme kopec zábavy a vytvoříme si hromadu vzpomínek ☺️Ahooj!

Jmenuji se Hedvika je mi 22 let a druhým rokem studuji na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Ve volném čase ráda sportuji, jezdím na výlety, trávím čas s rodinou a přáteli a hlavně si užívám spoustu zábavy! Jako malá jsem na příměstské tábory chodila každé léto a naučila se hodně her, takže se nemusít bát, že by se mnou byla nuda.

Už se na vás všechny moc těším a doufám, že si spolu užijeme kopec srandy!
Ahoj! Jmenuji se Juliana a je mi 21 let. Studuju Pedagogickou fakultu v Brně a k dětem mám velmi blízko, a to ať už právě díky oboru, který studuju, ale také hravou duší, neustálým úsměvem na tváři a velkou fantazií. Ve volném čase se věnuji hudbě - ráda zpívám, hraju na klavír a na kytaru. Od malička jsem jezdila na skautské tábory a dodnes si vzpomínám, že to byly nejlépe strávené prázdninové dny. Ráda bych proto i nové generaci dětí dopřála tyto krásné vzpomínky a smysluplně a radostně strávený prázdninový čas.

Budu se na vás moc těšit!Zdravím,

jmenuji se Adéla Petříková a je mi 19 let. Letos jsem úspěšně odmaturovala na pedagogické škole v Přerově na oboru pedagogické lyceum. A v září nastupuji na Univerzitu Palackého na Pedagogickou fakultu. Ve volném čase se ráda věnuji jízdě na kole, běhání a také od pěti let synchronizovanému plavání a od roku 2016 trénuji malé nadějné akvabelky. Na dětských táborech budu letos působit čtvrtým rokem.

Budu se na vás všechny moc těšit!