Přihláška na táborNemusíte se bát, v případě, že z důvodu nařízení vlády, nebude možné tábory uskutečnit, budeme vracet platby v plné výši. Doporučujeme, zajistěte si své místo na táboře již nyní, místa se plní. Těšíme se v létě :-)

Vyberte tábor, případně tábory, na které chcete Vaše dítě přihlásit
(Tábory přidáváme do nabídky postupně, celkově bude v nabídce 16 turnusů)Údaje o dítěti

Zákonný zástupce

Způsob docházení/odcházení

Příplatky a nadstandardní služby

Fotografie na USB Flash disk 250 Kč/USB flash (1 USB Flash disk z 1 týdne = 250 Kč, pozn.: z každého týdne cca 350 až 500 fotografií všech věkových skupin dětí)

Fotografie na CD 90 Kč/CD v předprodeji, cena 100 Kč/CD na místě

Změna otevírací doby 125 Kč/30 min./dítě, popř. sourozenci (pozn.: standardní otevírací doba 7:30 - 16:30 hod., možnost od 6:00 do 18:00 hod.)

Příplatek za stravu (Celiakie a bezlepková dieta, vegetariánská strava, apod.) 150 Kč/den (pozn.: možnost vlastní celodenní stravy bezplatně)

Úrazové připojištění 175 Kč/týden (5 dní), tato nabídka je platná do 30.6., nejzazší termín pro sjednání připojištění dětí KOLUMBUS od Kooperativa pojišťovna, a.s.)

Vlastní barevné tričko Pozor, letos nové barvy! 190 Kč/ks (pozn.: nové upomínkové tričko, které zůstane dětem na památku)

Jak jste se o nás dozvěděli?

Slevový kód

Pokud vlastníte slevový kód, níže ho můžete zadat a uplatnit.

Ostatní informace

Kontrola proti robotům

Kolik je pět plus deset?

Po odeslání přihlášky, Vám na e-mail, který jste uvedli, dorazí platební instrukce. Po obdržení platby, Vám zašleme e-mailem potvrzení o závazném přihlášení na náš tábor. Informace o nástupu na tábor, Vám dorazí automaticky, spolu s dalšími důležitými informacemi, přibližně 14 dní před prvním dnem tábora.


Účastník / zákonný zástupce, odesláním této přihlášky, souhlasí s použitím jeho osobních údajů, s pořizováním a použitím fotodokumentace, videozáznamů a audiozáznamů v souladu se zákonem č.101/2000 sb. o ochraně osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby poskytovatele. Poskytovatel se zavazuje shromažďovat osobní údaje dětí jen pro svou potřebu z důvodu konání dětského tábora, pro účely jejich pojištění po dobu pobytu zde, za účelem zajištění zasílání nabídek akcí pořádaných poskytovatelem a neposkytnout tyto údaje třetím osobám pro komerční účely.


Dále účastník/zákonný zástupce souhlasí a prohlašuje, že byl seznámen s všeobecnými obchodními podmínkami Příměstského tábora Olmík, cenou pobytu a veškerých příplatků, které si objednal prostřednictvím tohoto on-line přihlašovacího formuláře.