Ahoj! 

Jmenuji se Monča a je mi 20 let. Minulý rok jsem odmaturovala na osmiletém gymnáziu Olomouc – Hejčín a nyní studuji na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí vedoucí na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2020 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společné týdny co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.Ahoj,já jsem Evča. Je mi 15 let. Baví mě kreslení,čtení,vaření,cvičení,ale nejvíce tančení. Od 9 let se věnuji tanci - street dance (pouliční tanec),kterému se věnuji do dnes a moc mě to baví a naplňuje. Mám moc ráda zvířata. Na tábory jsem jako malá chodila,takže přibližně vím,co by děti mohlo bavit. Řekla bych o sobě,že jsem kreativní a vždy přijdu s nějakým nápadem. Těším se na vás a snad si to společně užijeme a snad vás bude program bavit :)Jmenuji se Míša Lepařová a v letošním roce maturuji na gymnáziu Čajkovského v Olomouci. V loňském roce jsem na ZUŠ absolvovala druhý cyklus hry na klavír, výtvarný obor na ZUŠ jsem ukončila prvním cyklem. Mým největším koníčkem je kynologie. Vlastním dva psy- border kolii a belgického ovčáka malinois, se kterými závodně dělám sportovní kynologii a obedience. Ve volném čase velmi ráda pobývám v přírodě a vyrážím na dlouhé výlety. Dále vymýšlím nejrůznější aktivity a hry, ráda sportuji.

Mám pro Vás připraveno mnoho pestrých výtvarných činností, můžeme si zpívat za klavírního doprovodu, zahrajeme si společně hry, budeme sportovat a poznávat naši krásnou Olomouc. Zkrátka o letošních prázdninách společně zažijeme plno zábavy.Ahoj!

Moje jméno je Gita, je mi 18 let a ukončuji střední pedagogickou školu. V září nastupuji do školky jako paní učitelka.

Práce s dětmi je pro mě jedna z nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností v životě. Moc ráda zkouším nové věci, takže spolu určitě zažijeme spoustu originálních a zábavných hodin, vyzkoušíme si nové věci, a já, i děti budeme odcházet s hromadou zážitků a vzpomínek.

K dispozici budeme mít všechno možné i nemožné, takže cokoliv nás napadne, spolu můžeme vyzkoušet

Těším se na vás a věřím, že si to určitě užijeme a léto 2018 pro nás bude nezapomenutelné.Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím sedmým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!Ahoj, jmenuji se Terka, je mi 21 let a právě ukončuji studium na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého obor Vychovatelství. Mezi moji oblíbenou činnost jistě patří práce s dětmi, proto jsem také studovala tento obor, abych se mohla věnovat dětem. V září bych chtěla nastoupit jako vychovatelka do školní družiny. Mám zkušenosti s přípravou dětských dnů a organizací různých her.Ahoj, já jsem Verča a je mi 17 let. Momentálně studuji ekonomickou školu v Přerově. Už od dětství se věnuji atletice, která mě velice baví, a proto poslední 2 roky trénuji přípravku v atletice. Trénování dětí mě opravdu baví, a proto si myslím, že si s dětmi na táboře užijeme moc zábavy. V dětství jsem jezdila na mnoho táborů, a nyní mám i zkušenosti s jejich organizováním. Těším se na každou strávenou chvilku s dětmi.Zdravím vás, milí táborníci. Jmenuji se Kačka a už se na vás moc těším! Mám ráda hry, výlety, tvoření, ale hlavně spoustu zábavy. Na tábory jezdím už dlouho, takže nějaké zkušenosti s dětmi mám. Věřím, že si toto léto užijete a odnesete si spoustu zážitků. Stejně jako já. Čauky,
jsem Míša a je mi 17 let. Jsem studentkou Slezského gymnázia v Opavě.
Mezi mé zájmy patří práce s lidma, komunikace a práce s dětmi. Ve své volném čase chodím ráda pomáhat na dobročinné akce, trávím čas s přáteli a rodinou, jezdím na výlety, na kolečkových bruslích a trávím čas v přírodě. 
Za svůj koníček pokládám také zpěv a hru na klavír. Také ráda poznávám nové věci, země a zábavu.
Jsem také trenérkou týmu hasičského sportu a běhu s překážkami pro děti do 5 třídy. 
Na toto léto se moc těším, až společně s dětmi prožijeme léto snů a poznáme spoustu nových věcí. Už ať je léto!Ahoj!
Jmenuji se Aneta a je mi 18 let. Letos maturuji na Tauferově střední odborné škole veterinární v Kroměříži.
Ve svém volném čase hodně čtu, věnuji se zvířatům, jezdím na kole, koukám na filmy a také jsem s přáteli. Ráda trávím čas v přírodě, chodím na procházky a podnikám různé výlety. Jsem velmi kreativní člověk a ráda zkouším nové a zábavné věci. Dost času trávím se svými bratranci a dalšími dětmi, pro které ráda vymýšlím různé aktivity.
Věřím, že si s dětmi společný týden opravdu užijeme. Zahrajeme si různé hry, pojedeme na výlet, naučíme se nové věci, zkusíme něco vytvořit a hlavně se budeme pořád smát! Budu dělat vše pro to, aby byly všechny děti spokojené a odnesly si spoustu zážitků a nových zkušeností.
Těším se na vás!Ahoj, jmenuji se Nikča. Je mi 17 let a studuji na Církevním gymnázium Německého řádu v Olomouci. Ve volném čase se věnuji modernímu tanci a poledance. Také vedu taneční kroužek pro malé baletky. Příměstských táborů jsem se zúčastnila i minulý rok a už se moc těším na ty letošní.