Příměstské tábory Olmík

Pouze pro děti 1. stupně ZŠ

POZOR! Na některých turnusech poslední místa! Neváhejte a objednejte si místo na nejlepším příměstském táboře v Olomouci.

Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které nechtějí jet na pobytový tábor, ale zároveň se nechtějí nudit doma. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma.

slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Tématické týdny

Pro děti pořádáme tématické týdny. Rodiče tak mají široký výběr nabídky pro své děti a podle jejich zájmů se mohou rozhodnout, na který týden své ratolesti přihlásí. Tematické týdny jsou rozděleny na jednotlivé týdenní turnusy.

Nekonečná zábava

Příměstské tábory v Olomouci jsou dobrodružstvím pro každé dítě. Během 5 dnů si dětí zahrají spoustu her a soutěží, podívají se na zajímavá místa a poznají nové kamarády. Zkrátka si užijí část prázdnin naplno.

Pěkné a moderní prostředí

Naše tábory mají pěkné a moderní prostředí, v prostorách MŠ Michalské stromořadí v Olomouci. Máme desítky stolních her, stovky hraček, MEGA trampolínu, sedací vaky a další bezva „věcičky”, které jsou potřeba pro kvalitní zábavu :-).

Program našich táborů

Program na našich táborech je vhodný pro děti ve věku od 6 do 12 let a je sestaven tak, aby zabavil jak malé, tak i větší děti. Na každý den máme pro děti připravené hry, které budou děti absolvovat buď v týmech, nebo jako jednotlivci.

Kamarádi

Nemá Vaše dítě kamaráda, či kamarádku, který/která by se s Vašim dítětem tábora zúčastnila? Nevadí! Na našich táborech Vaše dítě pozná spousty nových kamarádů, se kterými si užije spoustu zábavy! Vždy dbáme na to, aby děti na našich táborech cítily pohodu a přátelskou atmosféru.

Dobrodružství

Dobrodružství? To je rozhodně to, co Vaše dítě na 100% zažije na našich táborech! Ať už jízdu na kole, skákání na trampolíně, hraní her, tvoření zajimavých věcí, poznávání okolí, bowling, minigolf, lasergame a další! Možnosti našich táborů jsou téměř neomezené!

Zážitky

Děti zásadně nepouštíme domů bez toho, aby si sebou odnesly spousty krásných zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Na našich táborech se snažíme, aby děti zažily mnoho dobrodružství a ani minutu se nenudily. Věříme, že až dítě budete každý den vyzvedávat z táborů, praskne Vám hlava informacemi a zážitky, které Vám Vaše dítě bude vyprávět.