Ahoj! 

Jmenuji se Monča a je mi 20 let. Minulý rok jsem odmaturovala na osmiletém gymnáziu Olomouc – Hejčín a nyní studuji na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí vedoucí na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2020 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společné týdny co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.Ahoj, jmenuji se Daniela Kochová a mí přátelé mi říkají Danča. Je mi 17 let a aktuálně studuji druhý ročník na Církevním gymnáziu Německého řádu v Olomouci. Zde jsem součástí školního sboru, který propojuje hudební a divadelní prvky, díky nimž je jedinečný. Na mou účast ve sboru navazují oblíbené činnosti jako hra na kytaru (učím se) a flétnu. Kromě hudby jsou mými koníčky čtení knih především fantasy nebo sci-fi žánru, sledování seriálů a filmů, fotografování a různé výtvarné činnosti. O své koníčky bych se ráda podělila i s dětmi v podobě her.

Na příměstském táboře budu působit již druhým rokem jako instruktorka. Předešlé roky jsem sama trávila, ještě jako účastník, na tomto typu táborů. Proto vím, že příměstské tábory jsou příjemnou variantou pro děti, jejž nechtějí sedět doma u počítače. Naopak chtějí objevovat nové věci a užít si spoustu legrace. Za týden na příměstském táboře poznají nové kamarády, stráví čas v příjemném prostředí a naučí se novým dovednostem. Zůstanou jim krásné vzpomínky a díky nim se možná v budoucnu také aktivně zapojí do táborového života jako instruktoři nebo vedoucí.Jmenuji se Míša Lepařová a v letošním roce maturuji na gymnáziu Čajkovského v Olomouci. V loňském roce jsem na ZUŠ absolvovala druhý cyklus hry na klavír, výtvarný obor na ZUŠ jsem ukončila prvním cyklem. Mým největším koníčkem je kynologie. Vlastním dva psy- border kolii a belgického ovčáka malinois, se kterými závodně dělám sportovní kynologii a obedience. Ve volném čase velmi ráda pobývám v přírodě a vyrážím na dlouhé výlety. Dále vymýšlím nejrůznější aktivity a hry, ráda sportuji.

Mám pro Vás připraveno mnoho pestrých výtvarných činností, můžeme si zpívat za klavírního doprovodu, zahrajeme si společně hry, budeme sportovat a poznávat naši krásnou Olomouc. Zkrátka o letošních prázdninách společně zažijeme plno zábavy.Ahoj!

Moje jméno je Gita, je mi 18 let a ukončuji střední pedagogickou školu. V září nastupuji do školky jako paní učitelka.

Práce s dětmi je pro mě jedna z nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností v životě. Moc ráda zkouším nové věci, takže spolu určitě zažijeme spoustu originálních a zábavných hodin, vyzkoušíme si nové věci, a já, i děti budeme odcházet s hromadou zážitků a vzpomínek.

K dispozici budeme mít všechno možné i nemožné, takže cokoliv nás napadne, spolu můžeme vyzkoušet

Těším se na vás a věřím, že si to určitě užijeme a léto 2018 pro nás bude nezapomenutelné.Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím sedmým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!Ahoj, jmenuji se Terka, je mi 21 let a právě ukončuji studium na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého obor Vychovatelství. Mezi moji oblíbenou činnost jistě patří práce s dětmi, proto jsem také studovala tento obor, abych se mohla věnovat dětem. V září bych chtěla nastoupit jako vychovatelka do školní družiny. Mám zkušenosti s přípravou dětských dnů a organizací různých her.Ahoj, já jsem Verča a je mi 17 let. Momentálně studuji ekonomickou školu v Přerově. Už od dětství se věnuji atletice, která mě velice baví, a proto poslední 2 roky trénuji přípravku v atletice. Trénování dětí mě opravdu baví, a proto si myslím, že si s dětmi na táboře užijeme moc zábavy. V dětství jsem jezdila na mnoho táborů, a nyní mám i zkušenosti s jejich organizováním. Těším se na každou strávenou chvilku s dětmi.Zdravím vás, milí táborníci. Jmenuji se Kačka a už se na vás moc těším! Mám ráda hry, výlety, tvoření, ale hlavně spoustu zábavy. Na tábory jezdím už dlouho, takže nějaké zkušenosti s dětmi mám. Věřím, že si toto léto užijete a odnesete si spoustu zážitků. Stejně jako já. Čauky,
jsem Míša a je mi 17 let. Jsem studentkou Slezského gymnázia v Opavě.
Mezi mé zájmy patří práce s lidma, komunikace a práce s dětmi. Ve své volném čase chodím ráda pomáhat na dobročinné akce, trávím čas s přáteli a rodinou, jezdím na výlety, na kolečkových bruslích a trávím čas v přírodě. 
Za svůj koníček pokládám také zpěv a hru na klavír. Také ráda poznávám nové věci, země a zábavu.
Jsem také trenérkou týmu hasičského sportu a běhu s překážkami pro děti do 5 třídy. 
Na toto léto se moc těším, až společně s dětmi prožijeme léto snů a poznáme spoustu nových věcí. Už ať je léto!Ahoj!
Jmenuji se Aneta a je mi 18 let. Letos maturuji na Tauferově střední odborné škole veterinární v Kroměříži.
Ve svém volném čase hodně čtu, věnuji se zvířatům, jezdím na kole, koukám na filmy a také jsem s přáteli. Ráda trávím čas v přírodě, chodím na procházky a podnikám různé výlety. Jsem velmi kreativní člověk a ráda zkouším nové a zábavné věci. Dost času trávím se svými bratranci a dalšími dětmi, pro které ráda vymýšlím různé aktivity.
Věřím, že si s dětmi společný týden opravdu užijeme. Zahrajeme si různé hry, pojedeme na výlet, naučíme se nové věci, zkusíme něco vytvořit a hlavně se budeme pořád smát! Budu dělat vše pro to, aby byly všechny děti spokojené a odnesly si spoustu zážitků a nových zkušeností.
Těším se na vás!Ahoj, jmenuji se Nikča. Je mi 16 let a studuji na Církevním gymnázium Německého řádu v Olomouci. Ve volném čase se věnuji modernímu tanci a poledance. Také vedu taneční kroužek pro malé baletky. Příměstských táborů jsem se zúčastnila i minulý rok a už se moc těším na ty letošní.