Čau Děcka!!

 

Nudu a lenošení nechte zase na září. Teď je před námi léto a tak konečně i čas, kdy se můžeme vyřádit a užít si kopec zábavy. Těšte se na pestrý program her se spoustou dobrodružství. Budu se snažit využít všechny možné prostředky, abyste na PRÁZDNINY 2017 nikdy nezapomněly. Využiji k tomu zkušenosti, které jsem nasbírala u cestovní kanceláře CK2, se kterou jezdím jako vychovatelka na školy v přírodě. 

Už teď se na Vás těším!

KajkaJe mi 17 let, baletu a uměleckým formám moderního a současného tance se věnuji od 8-mi let. V letech 2007-2014 v rámci Baletního studia při Moravském divadle, v letech 2014-2016 v Baletní škole Iriny Popové. Od podzimu roku 2016 se na soutěže připravuji individuálně, dětem, které mají zájem, předávám své taneční znalosti a zkušenosti formou vlastních tanečních lekcí (workshopů), soutěží se účastníme pod mou taneční skupinou LK Dance Olomouc. Spolupracuji také se Sokolem Štěpánov, kde se věnuji především malým dětem začínajícím s tancem.

Účinkovala jsem v mnoha představeních Baletního studia i Moravského divadla Olomouc, např. Louskáček, Simba, Mojžíš, Tarzan, Broučci a další. Úspěšně se účastním od roku 2008 mnoha prestižních amatérských tanečních soutěží v České republice i v zahraničí, od roku 2011 se sólovými choreografiemi, podrobnosti na mých webových stránkách „www.lucietanec.cz”. V posledních letech se specializuji především na moderní formy uměleckého tance (Contemporary, Jazz, Showdance) a to nejen jako tanečník, ale i trenér a tvůrce choreografií pro děti. Všemu se momentálně věnuji na amatérské úrovni vedle svého studia na gymnáziu, po dostudování střední školy plánuji studium na umělecké vysoké škole, konkrétně bych ráda studovala taneční pedagogiku nebo choreografii. Již nyní ale využívám svých tanečních zkušeností a intenzivně se věnuji dětem, které se chtějí naučit moderní formy baletního umění. Daří se mi pro ně vytvářet úspěšné soutěžní choreografie, se kterými se velmi úspěšně účastní tanečních soutěží, ale především mě těší jejich radost z tance a také výrazné zlepšování technických dovedností v tanci.

Mám i mimotaneční zkušenosti s akcemi pro děti, v minulých letech jsem se účastnila několika pobytových táborů, kde jsem měla na starosti nejen tanec, ale i další aktivity pro děti (např. vymýšlení a organizaci různých her a aktivit).

Mým cílem je vytvořit pro děti zajímavý a atraktivní program a na tanečním týdnu děti zaujmout taneční náplní.Ahoj, jmenuji se Petra Osecká s přezdívkou Oskarka. Je mi 22 let a studuji Vyšší odbornou školu pedagogickou. Miluji práci s dětmi. V budoucnu bych se ráda stala učitelkou v Mateřské škole. Mám bohaté zkušenosti jako vedoucí na letním táboře (5 let, Budislav u Litomyšle). 

Byla jsem součástí celoročního projektu: Prima odpoledne, kde jsem zpříjemňovala dětem den. Vidět spokojené, usmívající se dítě, je pro mě největší bohatství. Moje motto je: Co dítě naučíš, to se ti v dobrém vrátí.  

Na příměstském táboře se mnou děti zažijí moře zábavy. Dny plné úsměvu, radosti a štěstí. Díky mým hrám se děti budou radovat, něco si vyrobí či nakreslí, ale především budou spokojeně odcházet domů. 

Ve volném čase ráda hraji na hudební nástroje - kytara, klavír a flétna. Ahoj, jmenuji se Denisa Rajmonová, mám ráda přírodu, sport a práci s dětmi. Nejčastěji relaxuji jízdou na kole, chůzí, během,sledováním filmů, čtením, ale i vymýšlením programu a her pro děti :-).

Mám mnoho zkušeností s vedením táborů, výukou na 1. stupni ZŠ, dělala jsem i instruktorku lyžování pro děti.

Mám ráda přírodu, tudíž na táborech, kde budu vedoucí, budeme společně hrát hry nejenom ve městě, ale také v přírodě. Zažijete semnou mnoho dobrodružství a zábavy!


Zde je jen zlomek toho, co spolu zažijeme:

Atrakce jako lanové centrum, lezecká stěna, bobová dráha, trampolíny, vyrábění, malování (výroba přírodního papíru, batikování, výroba šperků, talismanů, malování na obličej atd.),zálesácké dovednosti (rozdělávání ohně, určování světových stran v přírodě, poznávání rostlin, stopování zvěře a další). Nebudou chybět ani stolní hry, kterých máme k dispozici snad milion :-).Studuji 1. ročník Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Ráda sportuji, cestuji, tvořím, kreslím, maluji a se svým psem se věnuji psím sportům

Jsem optimista a duší věčné dítě, které se rádo zapojí do her s dětmi, na druhou stranu jsem ale také zodpovědná, svědomitá a starostlivá

V minulosti jsem se zúčastnila několika táborů jako praktikant a starala jsem se o ty nejmenší děti

Nějakou dobu jsem také působila v Psychiatrické léčebně ve Šternberku, kde jsem chodila doučovat děti a také jsem o prázdninách pomáhala s programem pro Letní pobyt

Každé dítě beru jako originál

Děti se mohou těšit na kreativní i sportovní hry, výlety a bádání

Na tábor se moc těším, protože mě baví vymýšlet, ale i poté realizovat pestrý program pro děti a sledovat, jak se u toho bavíAhoj, jmenuji se Monča a je mi 18 let. Již sedmým rokem studuji osmileté gymnázium Olomouc – Hejčín, přičemž nejvíce se zaměřuji především na humanitní předměty. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí praktikantky na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2018 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společně týden co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.Ahoj, jmenuji se Daniela Kochová a mí přátelé mi říkají Danča. Je mi 17 let a aktuálně studuji druhý ročník na Církevním gymnáziu Německého řádu v Olomouci. Zde jsem součástí školního sboru, který propojuje hudební a divadelní prvky, díky nimž je jedinečný. Na mou účast ve sboru navazují oblíbené činnosti jako hra na kytaru (učím se) a flétnu. Kromě hudby jsou mými koníčky čtení knih především fantasy nebo sci-fi žánru, sledování seriálů a filmů, fotografování a různé výtvarné činnosti. O své koníčky bych se ráda podělila i s dětmi v podobě her.

Na příměstském táboře budu působit již druhým rokem jako instruktorka. Předešlé roky jsem sama trávila, ještě jako účastník, na tomto typu táborů. Proto vím, že příměstské tábory jsou příjemnou variantou pro děti, jejž nechtějí sedět doma u počítače. Naopak chtějí objevovat nové věci a užít si spoustu legrace. Za týden na příměstském táboře poznají nové kamarády, stráví čas v příjemném prostředí a naučí se novým dovednostem. Zůstanou jim krásné vzpomínky a díky nim se možná v budoucnu také aktivně zapojí do táborového života jako instruktoři nebo vedoucí.Jmenuji se Míša Lepařová a v letošním roce maturuji na gymnáziu Čajkovského v Olomouci. V loňském roce jsem na ZUŠ absolvovala druhý cyklus hry na klavír, výtvarný obor na ZUŠ jsem ukončila prvním cyklem. Mým největším koníčkem je kynologie. Vlastním dva psy- border kolii a belgického ovčáka malinois, se kterými závodně dělám sportovní kynologii a obedience. Ve volném čase velmi ráda pobývám v přírodě a vyrážím na dlouhé výlety. Dále vymýšlím nejrůznější aktivity a hry, ráda sportuji.

Mám pro Vás připraveno mnoho pestrých výtvarných činností, můžeme si zpívat za klavírního doprovodu, zahrajeme si společně hry, budeme sportovat a poznávat naši krásnou Olomouc. Zkrátka o letošních prázdninách společně zažijeme plno zábavy.Ahoj, jmenuji se Lenka Roubínková a je mi 24 let. V současné době studuji magisterský obor Řízení volnočasových aktivit na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mám ráda kreativní tvoření, výlety, poznávání nových věcí, míst a lidí, zpívání, zábavu a smích! Určitě se zapojím do všech aktivit a činností, které nás společně čekají, vše trpělivě vysvětlím a rádapomůžu. Těším se na nové zážitky, skvělou partu dětí a udělám vše pro to, aby léto 2018 bylo pro všechny z nás nezapomenutelné a plné krásných vzpomínek.Ahoj! Jmenuji se Aneta Hulínová, je mi 24 let a studuji 1. rokem Řízení volnočasových aktivit magisterského studia Univerzity Palackého v Olomouci. Jsem přátelská, upovídaná, pro každou legraci, také dokáži naslouchat a poradit, pokud budeš mít nějaké trápení. Ráda vymýšlím aktivity, příběhy a povídky. Jsem výletový typ, mám ráda výšlapy a opékání špekáčků. Těším se na letní dny strávené s fajn dětmi na super místě a společně si užijeme léto, jak se patří!Ahoj!

Moje jméno je Gita, je mi 18 let a ukončuji střední pedagogickou školu. V září nastupuji do školky jako paní učitelka.

Práce s dětmi je pro mě jedna z nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností v životě. Moc ráda zkouším nové věci, takže spolu určitě zažijeme spoustu originálních a zábavných hodin, vyzkoušíme si nové věci, a já, i děti budeme odcházet s hromadou zážitků a vzpomínek.

K dispozici budeme mít všechno možné i nemožné, takže cokoliv nás napadne, spolu můžeme vyzkoušet

Těším se na vás a věřím, že si to určitě užijeme a léto 2018 pro nás bude nezapomenutelné.Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím pátým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)Ahoj! Jmenuji se Kristina Smilowská, ale všichni kamarádi mi říkají Kika. Je mi 17 let a chodím na Církevní gymnázium Německého řadu do druhého ročníku.Ve volném čase ráda kreslím, maluju a tvořím, chodím do výtvarného kroužku. Ráda zpívám, chodím do školního pěveckého sboru, umím hrát na flétnu, ukulele a trochu na kytaru a klavír. Moc se těším, až si spolu něco zahrajeme, zazpíváme, vyrobíme a zažijeme spoustu dobrodružství a zážitků.Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!