Ahoj, jmenuji se Petra Osecká s přezdívkou Oskarka. Je mi 22 let a studuji Vyšší odbornou školu pedagogickou. Miluji práci s dětmi. V budoucnu bych se ráda stala učitelkou v Mateřské škole. Mám bohaté zkušenosti jako vedoucí na letním táboře (5 let, Budislav u Litomyšle). 

Byla jsem součástí celoročního projektu: Prima odpoledne, kde jsem zpříjemňovala dětem den. Vidět spokojené, usmívající se dítě, je pro mě největší bohatství. Moje motto je: Co dítě naučíš, to se ti v dobrém vrátí.  

Na příměstském táboře se mnou děti zažijí moře zábavy. Dny plné úsměvu, radosti a štěstí. Díky mým hrám se děti budou radovat, něco si vyrobí či nakreslí, ale především budou spokojeně odcházet domů. 

Ve volném čase ráda hraji na hudební nástroje - kytara, klavír a flétna. Ahoj, jmenuji se Monča a je mi 18 let. Již sedmým rokem studuji osmileté gymnázium Olomouc – Hejčín, přičemž nejvíce se zaměřuji především na humanitní předměty. Svůj volný čas ráda trávím focením, sportováním nebo různým kreativním tvořením. Moc ráda dělám druhým lidem radost a práce s dětmi mě určitým způsobem naplňuje a motivuje.

Sama jsem několik let svého dětství strávila na příměstských a skautských letních táborech, takže zhruba tuším, co by děti mohlo bavit a jak by si nejspíš představovaly strávit svůj týden s námi. Zkušenosti s funkcí praktikantky na letních táborech již mám.

Věřím, že si s dětmi užijeme spoustu zábavy, a že na léto 2018 budou děti vzpomínat moc rády a s úsměvem na tváři. Doufám, že si společně týden co nejvíce užijeme a že si tak navzájem zpříjemníme letní dny.Ahoj, jmenuji se Daniela Kochová a mí přátelé mi říkají Danča. Je mi 17 let a aktuálně studuji druhý ročník na Církevním gymnáziu Německého řádu v Olomouci. Zde jsem součástí školního sboru, který propojuje hudební a divadelní prvky, díky nimž je jedinečný. Na mou účast ve sboru navazují oblíbené činnosti jako hra na kytaru (učím se) a flétnu. Kromě hudby jsou mými koníčky čtení knih především fantasy nebo sci-fi žánru, sledování seriálů a filmů, fotografování a různé výtvarné činnosti. O své koníčky bych se ráda podělila i s dětmi v podobě her.

Na příměstském táboře budu působit již druhým rokem jako instruktorka. Předešlé roky jsem sama trávila, ještě jako účastník, na tomto typu táborů. Proto vím, že příměstské tábory jsou příjemnou variantou pro děti, jejž nechtějí sedět doma u počítače. Naopak chtějí objevovat nové věci a užít si spoustu legrace. Za týden na příměstském táboře poznají nové kamarády, stráví čas v příjemném prostředí a naučí se novým dovednostem. Zůstanou jim krásné vzpomínky a díky nim se možná v budoucnu také aktivně zapojí do táborového života jako instruktoři nebo vedoucí.Jmenuji se Míša Lepařová a v letošním roce maturuji na gymnáziu Čajkovského v Olomouci. V loňském roce jsem na ZUŠ absolvovala druhý cyklus hry na klavír, výtvarný obor na ZUŠ jsem ukončila prvním cyklem. Mým největším koníčkem je kynologie. Vlastním dva psy- border kolii a belgického ovčáka malinois, se kterými závodně dělám sportovní kynologii a obedience. Ve volném čase velmi ráda pobývám v přírodě a vyrážím na dlouhé výlety. Dále vymýšlím nejrůznější aktivity a hry, ráda sportuji.

Mám pro Vás připraveno mnoho pestrých výtvarných činností, můžeme si zpívat za klavírního doprovodu, zahrajeme si společně hry, budeme sportovat a poznávat naši krásnou Olomouc. Zkrátka o letošních prázdninách společně zažijeme plno zábavy.Ahoj!

Moje jméno je Gita, je mi 18 let a ukončuji střední pedagogickou školu. V září nastupuji do školky jako paní učitelka.

Práce s dětmi je pro mě jedna z nejdůležitějších a nejoblíbenějších činností v životě. Moc ráda zkouším nové věci, takže spolu určitě zažijeme spoustu originálních a zábavných hodin, vyzkoušíme si nové věci, a já, i děti budeme odcházet s hromadou zážitků a vzpomínek.

K dispozici budeme mít všechno možné i nemožné, takže cokoliv nás napadne, spolu můžeme vyzkoušet

Těším se na vás a věřím, že si to určitě užijeme a léto 2018 pro nás bude nezapomenutelné.Ahoj, jmenuji se Lucie Havlová a chodím pátým rokem na osmileté Slovanské gymnázium v Olomouci. Ve volném čase hraji florbal (dříve závodně, nyní jen rekreačně), chodím na procházky a sleduji filmy. "Absolvovala" jsem Dětskou univerzitu a ráda chodím na různé akce typu Noc muzeí a Noc vědců, a proto si myslím, že mám i nějaké všeobecné znalosti a nápady na aktivity. Několik let jsem chodila na příměstské tábory, takže přibližně vím, co děti baví méně a více. Dříve jsem hodně tvořila a chodila do skautu, takže děti se mnou mohou zažít mnohostranné aktivity jak v přírodě, tak uvnitř.

Myslím si, že to, jak si děti tábor užijí, záleží na vedoucí a z části i na praktikantce. Proto se budu snažit, aby si léto co nejvíce užily a měly krásné vzpomínky. Neváhejte a přijďte si se mnou užít plno zábavy. Budu se na vás těšit! :-)Ahoj! Jmenuji se Kristina Smilowská, ale všichni kamarádi mi říkají Kika. Je mi 17 let a chodím na Církevní gymnázium Německého řadu do druhého ročníku.Ve volném čase ráda kreslím, maluju a tvořím, chodím do výtvarného kroužku. Ráda zpívám, chodím do školního pěveckého sboru, umím hrát na flétnu, ukulele a trochu na kytaru a klavír. Moc se těším, až si spolu něco zahrajeme, zazpíváme, vyrobíme a zažijeme spoustu dobrodružství a zážitků.Ahoj tábornici, tak letošní prázdniny si užijeme spolu. Jmenuji se Andrea a už se moc těším, až si spolu užijeme spoustu zábavy. Mám rada sport, výlety a nezkazím žádnou legraci. Jako vedoucí jsem prožila spoustu skvělých táborů a jako studentka PdF jsem získala další zkušenosti v práci s dětmi.

Tak věřím, ze se vám se mnou bude líbit a odnesete si z těchto prázdnin kopu zážitku.

Těším se na vás!